Atrasti 142 speciālisti

Marija Petrova

Rīga
5.0(11) no 35 €
Relaksējošā masāža

Экспресс - массаж для быстрого снятия стресса - 35 Евро за 30 минут

Pārbaudīts

Laura Fjodorova

Rīga
5.0(10) no 50 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāža
SertificētsAparātmasāža

Классический массаж спины и шейно-воротниковой зоны: 30 минут – 35€, 60 минут – 45€, 80 ми

Jānis Bērziņa

Rīga
5.0(9) no 25 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāža

Aicinu Tevi parūpēties par savu ķermeni ar profesionālu masāžu patīkamā un mierpilnā vidē

Tatjana Kalniņš

Rīga · Izbraukums
5.0(8) no 70 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāža
Izbraukums

Aicinu uz jauku masāžu

Pārbaudīts

Anastasija Eglīte

Rīga
5.0(8) no 80 €
Relaksējošā masāža

Для тех, кто привык выбирать лучшее

Pārbaudīts

Viktorija Bērziņš

Rīga
5.0(7) no 30 €
Relaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāža
Sertificēts

Pieredzējusi , sertificēta masiere veic relaksējošu masāžu un prostatas masāža , Ilgums 40

Viktorija Sokolova

Rīga
5.0(6) no 25 €
Relaksējošā masāža

Relaksējošā kopējā masāža

Pārbaudīts

Sergejs Bērziņš

Rīga
5.0(6) no 90 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāža
Sertificēts

Whole Body relaxin massage for your Soul and Body

Viktorija Petrova

Rīga
5.0(6) no 70 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaMedus un šokolādes masāža

Массаж-это лучшее лекарство от повседневности

Diāna Kļaviņa

Rīga
5.0(6) no 100 €
Relaksējošā masāža

Релакс-массаж для полного расслабления

Inese Novikova

Rīga
5.0(5) no 65 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāža

Piedāvāju klasisku, relaksējošu masāžu

Igors Ozola

Rīga
5.0(5) no 60 €
Relaksējošā masāža

Piedāvāju visa ķermeņa masāžu, mājīgu atmosfēru (sertifikāts)

Deniss Liepiņš

Rīga · Izbraukums
5.0(4) no 50 €
Relaksējošā masāža
Izbraukums

Релакссирующий , расслабляющий , оздоровительный, аромамассаж и другие Spa- процедуры для

Pārbaudīts

Ludmila Zariņa

Rīga
5.0(3) no 35 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāža
SertificētsDāvanu karteAparātmasāža

Остеохондроз заболевание позвоночника, при котором поражаются межпозвоночные диски

Pārbaudīts

Baiba Liepa

Rīga · Izbraukums
5.0(3) no 35 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāža
SertificētsIzbraukums

Сертифицированный массажист c опытом работы более 10 лет предлагает качественные массажные

Pārbaudīts

Tatjana Novikova

Rīga
5.0(3) no 40 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāža
SertificētsDāvanu karte

Эксклюзивные массажи для тех, кому нужны реальные результаты и кто ценит качество

Inese Liepiņš

Rīga
5.0(3) no 60 €
Relaksējošā masāža

Приглашаю на массаж всего тела, массаж в моем исполнении делается не спеша, с любовью

Pārbaudīts

Inese Sokolova

Rīga · Izbraukums
5.0(3) no 50 €
Relaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāžaSporta masāža
SertificētsIzbraukums

Vakara masāža visam ķermenim - 2 stundas, 50 eur

Baiba Ivanovs

Rīga
4.9(21) no 50 €
Relaksējošā masāža

Viegla Relaxs masāža

Tatjana Kalniņš

Rīga
4.9(14) no 70 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaMedus un šokolādes masāža

Массаж-это лучшее лекарство от повседневности

Aleksandrs Krūmiņa

Rīga · Izbraukums
4.9(7) no 75 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāža
Izbraukums

Labdien

Pārbaudīts

Igors Ozols

Rīga
4.9(7) no 60 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaĀrstnieciskā masāža
Sertificēts

Profesionāla masāža Rīgas centrā

Svetlana Romanova

Rīga
4.9(7) no 70 €
Relaksējošā masāža

Авторская программа от 1 часа наслаждения и отдыха - вы этого заслуживаете

Pārbaudīts

Viktorija Liepa

Rīga · Izbraukums
4.8(31) no 29 €
Klasiskā masāžaRelaksējošā masāžaVakuuma masāža
IzbraukumsDāvanu karteAparātmasāža

Ieplāno masāžu Liepājā